KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14365610
nr 1436 5610
Marcus Waltermark. Signerad, daterad 2019, "dimensional energy". Olja på duk, 90x70cm, oramad
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 6 december 2021
kl 19:52:11
100 kr